HİZMETLERİMİZ

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Tasarım ve/veya Yazılım HİZMETİ

ABG TEKNOLOJİ olarak; kurumsal kimliğinizi yansıtan, ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayan, profesyonel görünüşlü, işlevsel, kullanıcı dostu ve arama motoru dostu web sayfaları üretmekteyiz. Web sitenize gelen ziyaretçilerin, sayfalarınızda rahat ve kolayca dolaşabilmelerini sağlamak, ayrıca sayfalarınızın arama motorlarınca kolay anlaşılabilir olması önem gösterdiğimiz özelliklerin başında gelmektedir.

Teklif Almak | Daha Fazla Detay | ReferanslarımızGÖMÜLÜ SİSTEM

ABG Teknoloji Sistemleri ve Yazılım Anonim Şirketi olarak, bizim zaten kullandığımız ama aynı zamanda geleceğin teknolojisi olarak gördüğümüz gömülü sistemler üzerinde yoğun çalışmalar yapmaktayız. KOSGEB tarafından doğrudan desteklenen, AR-GE projesi niteliğinde, gömülü sistem çalışmalarımız var. Elektronik, mekanik, gerçek zamanlı hesaplama, mikrodenetleyiciler gibi konulardaki bilgi ve tecrübemizle, Türkiye’de faaliyet gösteren sayılı firmalardan birisiyiz. Haberleşme, sensör değeri okuma, okunan değeri analiz etme, cihaz tetikleme gibi endüstriyel ihtiyaçlara yönelik çözümler yanında, birden fazla ihtiyacı tek başına karşılayabilen cihazlar üretme kabiliyetine de sahibiz.

Teklif Almak | Daha Fazla Detay | ReferanslarımızMOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil Dünya son yıllarda son sürat gelişmekte olup her geçen gün dahada büyümektedir. Bundan 10 sene önce evlerde telsiz telefonların olması lüks sayılırken şuan her yaştan kesimin cebinde akıllı telefon bulunmaktadır ve bu önü alınamaz şekilde devam etmektedir. Her geçen gün mobil cihaz sayısı ve kullanımı artmakta akıllı telefon üreticileri ise sürekli yeni cihazlar çıkararak bu pazardan pay almaya çalışmaktadır. Tabiki süreç bu şekilde devam ederken aynı oranda mobil uygulama sayısı ve mobil uygulama ihtiyacı da artmaktadır.

Teklif Almak | Daha Fazla Detay | ReferanslarımızYAZILIM / SİSTEM

ABG Teknoloji ve Yazılım Şirketi olarak; size, firmalarınıza ve gerçekleştirmiş olduğunuz projelere; yenilikçi, işlevsel yazılımlar geliştiriyoruz. Sizleri, kullanmış olduğunuz bütün o yazılım sistemleri karmaşasından kurtarmak üzere çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlar ile istikrarlı bir şekilde ilerlemeye gün geçtikçe devam ediyoruz. Yazılım konusunda deneyimli kadromuz ve dinamik ekibimiz ile, iş yükünüzü azaltarak size her yerde kullanabileceğiniz yazılım sistemleri geliştirmek amacı ile her gün çalışıyoruz.

Teklif Almak | Daha Fazla Detay | ReferanslarımızKURUMSAL KAYNAK PLANLAMA -ERP

Kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması (Enterprise Resource Planning - ERP), işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır. Kurumsal kaynak planlaması sistemleri, bir işletmenin tüm veri ve işlemlerini bir araya getirmeye veya bir araya getirilmesine yardımcı olmaya çalışan ve genelde kullanımı kolay olan sistemlerdir. Klasik bir KKP yazılımı işlem yapabilmek için bilgisayarın çeşitli yazılım ve donanımlarını kullanır.

Teklif Almak | Daha Fazla Detay | ReferanslarımızMÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ - CRM

Müşteri ilişkileri yönetimi programları işletmeler için model oluşturmaktadır. İşletmelerin mevcut müşterilerini korumaları, gelecekte müşteri sadakati oluşturmaları açısından müşteri beğenilerine uygun şekilde hareket edebilecekleri yazılımlar ile müşteri bilgilerini kayıt altında tutarak işletme davranışlarını geliştirmeye yardımcı programlar müşteri ilişkileri yönetimi programları olarak adlandırılırlar. Satış programı, Pazarlama programı, Müşteri servisleri Programı ve Teknik Destek Programı kısımları müşteri ilişkilerinin temel yapısını oluşturur.

Teklif Almak | Daha Fazla Detay | Referanslarımız