GÖMÜLÜ SİSTEM

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / GÖMÜLÜ SİSTEM

ABG Teknoloji Sistemleri ve Yazılım Anonim Şirketi olarak, bizim zaten kullandığımız ama aynı zamanda geleceğin teknolojisi olarak gördüğümüz gömülü sistemler üzerinde yoğun çalışmalar yapmaktayız. KOSGEB tarafından doğrudan desteklenen, AR-GE projesi niteliğinde, gömülü sistem çalışmalarımız var.

Elektronik, mekanik, gerçek zamanlı hesaplama, mikrodenetleyiciler gibi konulardaki bilgi ve tecrübemizle, Türkiye’de faaliyet gösteren sayılı firmalardan birisiyiz. Haberleşme, sensör değeri okuma, okunan değeri analiz etme, cihaz tetikleme gibi endüstriyel ihtiyaçlara yönelik çözümler yanında, birden fazla ihtiyacı tek başına karşılayabilen cihazlar üretme kabiliyetine de sahibiz.

 

Kendi ürettiğimiz cihazlarla birlikte, Ardunio, Raspberry Pi, BeagleBone, Waspmote, Nanode, Minnowboard MAX, LittleBits ya da Sharks Cove gibi geliştirme platformları üzerine, işe özel benzersiz otomasyon sistemleri kurabiliyoruz.

 

Cihazı üreten, kodlamasını yapan, kullanıcı arayüzünü geliştiren, gerekli ağ ve iletişim protokolü servislerini konfigüre eden bir firma olarak, ortaya koyduğumuz teknolojiye tam olarak hakimiz. Bu yüzden gerektiğinde ürettiğimiz gömülü sistemin tamamını kısa sürede baştan tasarlayabiliyor, sorunu kökten halledebiliyoruz.

 

Hem donanım ve hem de yazılım konusunda ciddi bilgi birikimi gerektiren gömülü sistemleri ABG Teknoloji  ile tanıyın. Bilmediğiniz ihtiyacınız olamaz. Bu yüzden uzman ekibimiz gömülü sistemler konusunda size daha ayrıntılı bilgi vermeye hazır. Sizleri Teknopark 4. Blok 40 numaraya bekliyoruz… 

 

 

- Gömülü Sistem Geliştirme ve Board Tasarımı

- Mikro bilgisayarlar Üzerine Uygulama Geliştirme

- Akıllı Ev Sistemleri Yazılımı Geliştirme

- Raspberry Pi, SolidRun's HummingBoard, Banana Pi, BeagleBone Black, MinnowBoard

- Max, Odroid-U3, Udoo, Radxa Rock ile Yazılım Geliştirme

- Arduino Projeleri ve Arduino Eklentileri Geliştirme

- Düşük Enerji ile Çalışan Gömülü Sistem (Low-power Embedded System) Geliştirme

- Isı, Işık, Sarsıntı, Akım, Akış, Gaz, Basınç Ölçüm ve Takip Sistemleri

- Kablosuz Sensör Ağ Yapılandırması