YAZILIM / SİSTEM

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / YAZILIM / SİSTEM

ABG Teknoloji ve Yazılım Şirketi olarak; size, firmalarınıza ve gerçekleştirmiş olduğunuz projelere; yenilikçi, işlevsel yazılımlar geliştiriyoruz. Sizleri, kullanmış olduğunuz bütün o yazılım sistemleri karmaşasından kurtarmak üzere çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlar ile istikrarlı bir şekilde ilerlemeye gün geçtikçe devam ediyoruz. Yazılım konusunda deneyimli kadromuz ve dinamik ekibimiz ile, iş yükünüzü azaltarak size her yerde kullanabileceğiniz yazılım sistemleri geliştirmek amacı ile her gün çalışıyoruz.

YAZILIM 

 Yazılım, günümüzde çok sık karşılaştığımız bir teknoloji terimidir. Yazılımı tanımlayacak olursak; yazılım, bir bilgisayarın sistemini oluşturan donanımsal parçaların yönetimini ve kullanıcıların gerçekleştireceği işlemleri yapmak için kullanılan komutların programlanmış halidir. Daha basit bir tabirle yazılım; elektronik aygıtların birbirleri arasında iletişim kurmasını sağlayan sistemler bütünüdür.

Son dönemde teknolojide yaşanan gelişmeler, android sistemlerin telefonumuza kadar indirgenmiş olması yazılım ile içli dışlı bir hayat yaşamamıza sebep oldu. Yazılım, hayatımızın her anında yanımızda ve bizimle birlikte hareket etmekte. Evde kullandığımız mutfak gereçleri dâhil olmak üzere her türlü teknolojik cihazın çalışması için yazılım gerekli. Çamaşır makineleri, fırınlar, bulaşık makineleri, buzdolapları, telefonlar… Hepsinin açılıp kapanması ve işlevlerini yerine getirmesi için belirli komutları donanım parçalarına göndermesi gerekmektedir. Bu da ancak teknolojik cihazların içine yüklenen yazılım sistemleri ile mümkündür. ABG Teknoloji ve Yazılım Sistemleri Anonim Şirketi olarak bu durumun farkındayız ve bunun için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Deneyimli kadromuz cihazınızın, projelerinizin ve firmanızın donanım araçları arasında bir iletişim dili kurarken, aynı zamanda da tüm bu olguların sizin ile iletişimde kalabilmesi için ortak bir dil geliştirmekte. Geliştirmeye çalıştığımız bu ortak dil sayesinde yazılım ile alakalı bütün iletişim sorunlarınızı çözmeyi hedefliyoruz.

ABG Teknoloji Sistemleri  ve Yazılım Anonim Şirketi olarak yazılım alanında verdiğimiz hizmetler:

Şirket ve Projelere Özgü Yazılım Sistemleri Geliştirme

ABG Teknoloji  Sistemleri ve Yazılım Anonim Şirketi, firmalarınıza ve projelerinize özgü yazılım sistemleri geliştirerek, ihtiyaçlarınızı karşılamak adına çalışmalar yapmaktadır. Firmanızdaki işlerin takibini yapmak ve projelerinizdeki ilerleme durumunu görmek için çalışanlar ile sürekli toplantı yapama derdinden sizleri soyutlayarak, sizlere kolay, hızlı ve her yerde kullanabileceğiniz yazılım sistemleri üretiyoruz.