PROJELERİMİZ

Ana Sayfa / Projelerimiz
SOSYAL AĞ TAKİBİ Projesi

SOSYAL AĞ TAKİBİ

Bilgiye olan erişimin tek bir tuşa bağlı olduğu günümüzde, sosyal medyanın konumunu her birimiz biliyoruz. Hayatımızın her alnında bilgiye erişmek için sosyal ağlardan yararlandığımızı söylemek mümkün.

Daha Fazla Detay için Tıklayınız.

HESABIMI BİLİRİM Projesi

HESABIMI BİLİRİM

İşletmelerin temel sorunu istedikleri zaman rapor alabilecekleri, kolay ve kullanışlı ara yüze sahip bir muhasebe programı. Günlük olarak gelir gider takibi yapmak ve bu işlemi gerçekleştirirken de çok değerli vaktinden taviz vermek istemeyen her işletme sahibi bu tür bir programa ihtiyaç duyar. Yazar kasanızdan aldığınız Z Raporu bile birkaç dakikada çıkarken, tek bir tuşla ve saniyeler içerisinde günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlar alabileceğiniz kolay bir program düşünün.

Daha Fazla Detay için Tıklayınız.

İŞİNİZLE KONUŞTURAN YAZILIMLAR Projesi

İŞİNİZLE KONUŞTURAN YAZILIMLAR

Yaptığınız işle ilgili doğru bilgilere size özel hazırlayacağımız yazılımla ulaşın. Yaptığınız her faaliyeti tarif eden bir yazılıma ihtiyacınız var. Şimdiye kadar neler yaptığınızı anlamaya çalışırken, bırakın artık işiniz sizinle konuşsun.

Daha Fazla Detay için Tıklayınız.

KENTSEL DÖNÜŞÜM KARAR DESTEK YAZILIMI Projesi

KENTSEL DÖNÜŞÜM KARAR DESTEK YAZILIMI

Sistemimiz, bir taşınmazın (arsa, işyeri, konut, ofis) kentsel dönüşüme tabi tutulmadan önceki göreli değerinin, kentsel dönüşüm yapıldıktan sonraki karşılığını bulabilmek üzerine kurulmuştur.

Daha Fazla Detay için Tıklayınız.

Optix Projesi

Optix

Optix, hizmet üretimi için gereken bilgi kaynaklarıınn verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemidir.

Daha Fazla Detay için Tıklayınız.

Sosyal Yardımlaşma Yazılımı Projesi

Sosyal Yardımlaşma Yazılımı

Modern hayat, insanları birbirlerinden uzaklaştırıp, vicdani duyguların bir kenara atılmasına yol açıyor, ileri seviyede gelişmiş olduğu düşünülen toplumlarda bile, güçlükle hayatta kalmaya çalışan, yardıma muhtaç bir çok insan yardım bekliyor.

Daha Fazla Detay için Tıklayınız.

ASOS (AKILLI SAYAÇ OKUMA SİSTEMİ) Projesi

ASOS (AKILLI SAYAÇ OKUMA SİSTEMİ)

Optik portu bulunan tüm sayaçları (elektrik, doğal gaz, su vs...) okuyabilen, istenilen veri formatında uzak veri-tabanın ulaştırabilen sistemdir.

Daha Fazla Detay için Tıklayınız.