Ana Sayfa / Projelerimiz / İŞİNİZLE KONUŞTURAN YAZILIMLAR
İŞİNİZLE KONUŞTURAN YAZILIMLAR

İŞİNİZLE KONUŞTURAN YAZILIMLAR

Çok yüksek meblağlara katlanarak satın aldığınız ve hemen herkesin kullandığı sıradan yazılımlar, işinizi anlayamaz. ABG Teknoloji Sistemleri olarak biz bir terzi gibi ilk önce işinizin ölçülerini alıyor ve daha sonra işinize uygun bir yazılım dikiyoruz. 

 

İş Zekası ve Karar Destek Yazılımları konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz size uygun yazılımlar geliştiriyor.

Merkezi oldukça uzaklarda olan yazılım firmalarının ürettiği, iş kuran herkesin en başta satın aldığı ve birçoğunun kullanmayı beceremediği yazılımlar, işinizin dilinden anlamayacaktır. Çünkü her iş, her organizasyon, farklı özellikleri bulunan yaşayan karmaşık organizmalar gibidir. Her biri eşsizdir, benzersizdir.

Bundan dolayıdır ki en büyük algı hatası, ticaretin ya da ekonomik faaliyetlerin her yerde aynı şekilde yapıldığı öngörüsüdür. Düşkünlere yardım eden bir dernek ile lastik satışı yapan bir firmanın, aynı yazılımı kullandığını düşünün. Temelde aynı olsalar bile faaliyetleri açısından oldukça uzak olan bu organizasyonların aynı yazılımı kullanmamaları gerekir. Maalesef ülkemizde farklı iş kollarındaki firmaların aynı yazılımı kullanmaya çalıştıklarını görmekteyiz.

Buna ilave olarak, bir yardım derneğiyle başka bir yardım derneğinin çalışma yapısı da aynı değildir. Rakip olan iki lastik firmasının satış, pazarlama ve yönetim anlayışı birbirlerine yabancıdır. Ama yine de, belki  reklamlarla oluşturulan sahte bir zorunluluk hissinden kaynaklanıyor olsa gerek hepsi tek bir yazılıma mahkumlarmış gibi hissetmekte, faturası kabarık o yazılımı kullanmaya çalışmaktadır.

 

 

Şimdi düşünün. Öyle bir yazılım olmalı ki, yazılımı geliştiren firma yok olsa bile yazılım gelişmeye devam etsin. Ve yine öyle bir yazılım olmalı ki gerçek anlamda bir işin bilgilerini fiili duruma uygun ifade etsin. Raporlar istenildiği gibi alınsın. Apple, PC, IPhone, Windows, MacOS vs… ayrımı gözetmeksizin tüm platformlarda çalışsın. Web arayüzü olsun. Başka veritabanlarıyla sorunsuz iletişim kurabilsin. Ve bunun gibi onlarca isteği karşılasın.

ABG Teknoloji olarak size uygun yazılımı geliştirmeye talibiz. Bunun için sizden bir servet ödemenizi de beklemiyoruz. Size sadece bir yazılım geliştirmeyi değil, aynı zamanda yazılım geliştirmeyi öğretmeyi de taahhüt ediyoruz.

 

Kendinize özgü bir yazılıma sahip olmak sizin de hakkınız… Bilgi toplumunda siz de size özgü bir yazılımla yerinizi alın…