Network Yönetimi Hizmetlerimiz

Ağ yönetimi, bilgisayar ağlarını yönetme işlemidir. Bu alanda sağlanan hizmetler arasında hata analizi, performans yönetimi, ağların sağlanması ve hizmet kalitesinin korunması yer alır.

Ağ yönetiminin çalışmalarının amacı, hatasız bir ağ ve çalışma ortamı elde etmektir. Kurumların LAN ve WAN altyapısında bulunan bütün aktif cihazların (PC ,Server, Hub, Switch, Router vs) tek bir merkezden gözlenmesini, yönetilmesini ve kontrolü bu çalışmalarla sağlanır.

Ağ çalışmaları genellikle kablolama çalışmaları ve birçok karmaşık süreci de beraberinde getirmektedir. Altyapı yatırım maliyetlerinde önemli bir kalem olan bu çalışmalar doğru kurgulanmadığı ve yürütükmediği takdirde işletmeler için üretim ve hizmetlerini aksatacak onlarca problemi de beraberinde getirmektedir. Bu noktada en etkili yöntem bu problemlerle karşılaşmadan ağ yönetimi uzmanlarıyla çalışmaktır.

Eğer mevcut bir ağda problemler baş gösterdiyse yine bu alanda uzmanlaşmış personellerden yardım istemek sistem dahilinde çalışır (faal) hatların da problemlerden etkilenmemesi noktasında büyük bir çözüm olacaktır.

Network alanında yüzlerce işletmeye kablolama sürecinden ağ elemanları konfigürasyonuna, trafik yönetiminden ağ izlemeye kadar uçtan uca onlarca başlıkta hizmet veriyoruz.

Karmaşık kablolama süreçlerini basitleştiriyor, iletişim hatlarınızı hem sanal hem de fiziksel olarak en kolay şekilde yönetebileceğiz yapılara dönüştürüyoruz.

Aşağıda bu alanda faaliyet gösterdiğimiz temel kategorilerimize göz atabilirsiniz.

  • Network Alt Yapısı Projelendirme ve Uygulama
  • Ağ Performans Ölçümü ve Yönetimi
  • Ağ Trafik Ölçümü ve Yönetimi
  • Ağ Elemanları Konfigürasyonu ve Yönetimi
  • Fiber, UTP, STP Kablolama
  • Log tutma ve Ağ İzleme Yazılımları
  • VPN, Firewall Yazılımları ve Donanımları
  • Kablosuz Ağ Uygulama ve Yönetimi

Yılların verdiği tecrübe ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Teknolojiyi yaşamla buluşturuyoruz…

Ağ kurulumu ve yönetimi alanında bilgi almak için sizi Kayseri Erciyes Teknopark yerleşkesinde bulunan ofisimizde misafir etmekten memnuniyet duyarız.

Bizden bir ağ yönetimi hizmeti aldıysanız ya da bizi tavsiye etmek isterseniz aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Eğer bir ağ yönetimi hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bu iletişim formu üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz!

0 + 8 = ?