HESABIMIBİLİRİM

İşletmelerin temel sorunu istedikleri zaman rapor alabilecekleri, kolay ve kullanışlı ara yüze sahip bir muhasebe programı. Günlük olarak gelir gider takibi yapmak ve bu işlemi gerçekleştirirken de çok değerli vaktinden taviz vermek istemeyen her işletme sahibi bu tür bir programa ihtiyaç duyar. Yazar kasanızdan aldığınız Z Raporu bile birkaç dakikada çıkarken, tek bir tuşla ve saniyeler içerisinde günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlar alabileceğiniz kolay bir program düşünün.

KENTSEL DÖNÜŞÜM KARAR DESTEK YAZILIMI

Sistemimiz, bir taşınmazın (arsa, işyeri, konut, ofis) kentsel dönüşüme tabi tutulmadan önceki göreli değerinin, kentsel dönüşüm yapıldıktan sonraki karşılığını bulabilmek üzerine kurulmuştur.

Yazılım, bu projenin gerçekleştirilmesine yardımcı olacak hesaplamaları yapan, sonuçları raporlayan, dağıtım esaslarına göre uzlaşmacılara anlaşma adımları boyunca görüşülebilecek seçenekleri listeleyen ve bunlara ilave birçok karmaşık işlemi yerine getiren bir yazılımdır.

OPTİX

Optix, hizmet üretimi için gereken bilgi kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemidir. Optix , bir işletmenin tüm veri ve işlemlerini bir araya getirmeye veya bir araya getirilmesine yardımcı olmaya çalışan, kullanımı kolay bir kaynak planlama ve iş takip yazılımıdır

Optix kurumsal kaynak planlama yazılımı, bir bilgisayarda kullanılabileceği gibi iki veya daha fazla şubeyi bir araya getirmek suretiyle birden fazla bilgisayarda kullanılarak bir paket halinde de sunulabilir.

SOSYAL YARDIMLAŞMA YAZILIMI

Modern hayat, insanları birbirlerinden uzaklaştırıp, vicdani duyguların bir kenara atılmasına yol açıyor, ileri seviyede gelişmiş olduğu düşünülen toplumlarda bile, güçlükle hayatta kalmaya çalışan, yardıma muhtaç bir çok insan yardım bekliyor.

Her alanda insanlığın işlerini hızlandıran bilgisayarların düşkünlere yardım için de etkin kullanılması gerekiyor. Yardım kuruluşlarının, yardım toplamada ya da dağıtmada klasik yazılımları kullanmaları, düşkünlere yardımı kolaylaştırmıyor.Süreçleri etkin ve verimli bir hale getirmiyor.

akıllı sayac okuma sistemi asos

ASOS (AKILLI SAYAÇ OKUMA SİSTEMİ)

Optik portu bulunan tüm sayaçları   (elektrik, doğalgaz, su vs…) okuyabilen, istenilen veri formatında uzak veritabanına ulaştırabilen sistemdir.
Akıllı Şebekelerin en önemli parçalarından birisi olan bu cihaz, farklı isteklere en kestirme çözümleri sunabilen sağlam bir yapıya sahiptir.

* Model ve marka bağımsızdır, yani her sayacı okuyabilir…

* Kablolu ya da kablosuz kullanılabilir.

* Mevcut tek bir Internet bağlantısı yada GSM hattı üzerinden 200’den fazla sayaç okunabilir…

* Raporlama işlemleri için uygundur.

ARABULUCULUK PORTALI

Türkiye genelinde arabuluculuk faaliyetlerinin verimliliğini artırmayı amaçlayan bir projedir. Hukuk danışmanlığını Sayın Dr. Av. Veli BÖKE’nin yaptığı bu projede arabuluculuk başvurusundan sürecin sonuna kadar olan tüm işlemler bulutta takip edilebilmektedir. Arabulucuların, bilirkişilerin ve dosya taraflarının süratle bir araya getirilmesi sağlanmıştır.

ASANSÖR HAVA KALİTESİ ÖLÇÜM ve DİJİTAL EKRAN OTOMASYONU

Asansör içi hava kalitesi (gaz, nem, ısı) ölçümlerinin yapılarak asansör havalandırmasının otomatik bir şekilde çalışmasını sağlayan sistemdir. Bununla birlikte sistem topladığı tüm verileri merkeze göndererek uzun dönemli analiz yapmayı da mümkün kılmaktadır. Aynı cihaz asansör içerisine gömülü bir monitör yardımıyla mevcut duruma ilişkin (kat, ağırlık, hava kalitesi değerleri, hata mesajları, yetkili kişi, panik bildirimleri, kat malikleri vs.) verileri de gösterir.

AKILLI SINIF OTOMASYONU

Sınıfın uygun bir yerine bağlanan cihaz hava kalitesini (ısı, nem, gaz) ölçerek sınıfın konforunu etkileyen tüm diğer cihazları tetikleyebilir. Bu cihazlar havalandırma ve ortam konforunu değiştirme amaçlı klima, ısıtıcı ve vantilatör gibi cihazlar olabileceği gibi otomatik panjur ve pencere sistemleri de olabilir. Öğrencilere yapılması gereken duyurular bu otomasyona özel kurulan merkezi bir yazılım tarafından yönetilir. Öğretmenlerin giriş çıkış saatleri cihaz tarafından takip edilir ve istenildiği takdirde RF teknolojisi kullanılarak öğrencilerin yoklama bilgileri de alınabilir.

ORTAM DEĞİŞKENLERİ ANALİZÖRÜ (ODA)

KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Desteği çerçevesinde yapılan bir projedir. Klasik yangın algılama sistemlerinin altyapısını kullanarak ortamda analiz edilmesi istenilen ısı, nem, gaz, radyasyon, ışık vs. gibi değişkenleri kendi bünyesinde analiz ederek datayı veri merkezine gönderir. Riskli durumlarda etrafındaki diğer cihazları da uyarı vermesi konusunda tetikler ve merkezi risk konusunda bilgilendirir. RF ve klasik bağlantıların hibrit olarak kullanıldığı kendine has özellikleri olan bir cihaz geliştirme projesidir.

KUYU SEVİYE ÖLÇÜM ve OTOMASYONU

Su kuyusu ve su deposu arasında GSM operatörlerinin altyapısını kullanarak su seviyesini dengeleyen bir sistemdir. Su deposundaki su seviyesi azaldığında depoda bulunan gömülü sistem su kuyusundaki tesisatı tetikleyerek su seviyesinin stabil kalmasını sağlar.

İNTERNET GÜVENLİK SİSTEMİ

Kamuya açık alanlarda KVKK kriterlerini de baz alarak güvenli bağlantıyı sağlayan, açık kaynak kodlu ve donanım bağımsız materyalleri içeren bir projedir. Özellikle log tutma ve filtreleme hususlarına odaklanmıştır. Okullar, kafeler, konaklama işletmeleri, kamu kurumları, tatil beldeleri vs. gibi sirkülasyonun yoğun olduğu yerler projenin konusudur.

DİJİTAL DUYURU EKRANI

Kamusal alanlarda uzaktan bağlanarak anında duyuruların yapılmasını sağlayan sistemdir. Ekranın büyüklüğünden ve çözünürlüğünden bağımsız uygulanabilir. Video ve ses oynatabilir. Herhangi bir merkezle eşgüdümlü çalışabileceği gibi tek başına da çalışabilir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkesin kullanımına uygundur. Benzerlerine göre fiyat avantajı oldukça fazladır.