Sistem Yönetimi Hizmetlerimiz

Sistem yönetimi, bilgisayar sistemlerinin kurulumu, bakımı, yapılandırılması ve güvenilir bir şekilde çalışması süreçlerini içeren geniş bir faaliyet alanıdır. Özellikle sunucular (serverlar) gibi çok kullanıcılı bilgisayar ağlarına sahip işletmelerde sistem yönetimi oldukça önemli bir faktördür. Sistem yönetimi faaliyetleri ile bilgisayarların çalışma süresi, performansları, siber güvenlik, bütçe planlaması gibi birçok süreç kontrol edilir. Aynı zamanda tüm departmanlar bu faaliyetlerden direkt etkilenir.

İşletmeler sistem yönetimi faaliyetlerini genellikle bilgi işlem departmanları ya da teknik personellerle yürütmeye çalışmaktadır. Ancak çoğu zaman nitelikli personel temininde sorun yaşamaları ya da personellerin işleri profesyonel bir bakış açısıyla yürütememeleri, bilgi ya da zaman kısıtları gibi faktörler sebebiyle iş süreçleri sekteye uğramakta ve üretim/hizmet açısından gerekli etkinliği sağlayamamaktadırlar.

Aşağıda bu faaliyet alanında müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden bir kısmı listelenmiştir.

 • Sunucu Kurulumu ve Yönetimi (Windows ya da Linux)
 • Domain Controller, Active Directory, E-posta Sunucusu, Proxy Sunucusu, NAT, DHCP, DNS vs…
 • İşletim Sistemi (Windows, Linux, Android vs.) Özelleştirme ve Konfigürasyonu
 • Storage Units (Saklama Üniteleri) Kurulumu ve Yönetimi
 • Bulut Sistem Projelendirme, Uygulama ve Geliştirme
 • Stratejik Donanım Yükseltme Planı Geliştirme
 • Hesap, Hak ve Sınırlama Tanımlamaları, Sanal Organizasyon Yönetimi
 • Güvenlik Yönetimi
 • Internet – Internet Çözümleri
 • Network Genişletme Çözümleri
 • Local Server (Yerel Sunucu) Çözümleri

Sistem odalarınızı baştan sona dizayn ediyor, yedekleme ünitelerinizi yapılandırılıyor, lokal ve uzak sunucularınızı işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yönetiyoruz.

Tüm bilgi işlem yapınızı ve ağınıza dahil olan cihazlarınızı en güncel ve fonksiyonel işletim sistemleriyle ihtiyacınıza uygun şekilde kuruyor, özelleştiriyor ve bakım hizmetlerimizle destekliyoruz.

Donanım envanterinizi sizin adınıza tutuyor, ekstra maliyetlere ve beklenmeyen kayıplar maruz kalmamanız için stratejik donanım yükseltme planları kurguluyoruz.

Hem iç ağınızdan hem dış ağlardan gelebilecek zararlı uygulamalara ve siber saldırılara karşı siber güvenlik politikaları geliştiriyor ve uygulama desteği veriyoruz.

Alanında uzman personellerimiz ve yönetim tecrübemizle sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu alanda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da Kayseri Erciyes Teknopark yerleşkesinde bulunan şirket ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Teknolojiyi yaşamla buluşturuyoruz…

Bizden bir sistem yönetimi hizmeti aldıysanız ya da bizi tavsiye etmek isterseniz aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Eğer bir sistem yönetimi hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bu iletişim formu üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz!

2 + 0 = ?